Ми запам’ятаємо безліч чудових моментів, які сталися в Українському центрі сімейної стоматології.
Цього року ми оновили та відкрили нашу другу клініку на Молодіжному. Наша команда лікарів, асистентів та адміністраторів стала більшою. Ми полікували дуже багато наших пацієнтів, розширили наш перелік послуг та багато іншого.
Ми запам’ятаємо дитячі щасливі посмішки після візиту до лікаря, фото усміхнених пацієнтів зі щітками, щирі відгуки про нашу роботу, вдячність пацієнтів, здійснені мрії після зняття брекет-системи та бажання змінити себе, потурбувавшись про здоров’я своїх зубів.
Дякуємо вам, дорогі пацієнти, за вибір та довіру. Ви – наше натхнення та наша мотивація.
З Наступаючим Новим Роком!


