ufdc-team

Український сімейний стоматологічний центр  –  це команда професіоналів своєї справи і ми будемо раді переконати Вас у цьому!

Нам вдалося зібрати найдосвідченіших фахівців в одному місці, які працюють разом, щоб забезпечити Вам найкраще лікування.

Наші лікарі-стоматологи навчаються в Україні та за її межами, регулярно беруть участь у медичних конференціях та постійно підвищують свою кваліфікацію.

Асистенти — права рука наших лікарів! Вони допомагають на прийомі та ретельно слідкують за дезінфекцією й стерилізацією установок та інструментів після роботи.

А наші адміністратори — зустрічають, супроводжують та роблять Ваш похід до лікаря-стоматолога неймовірно комфортним та приємним!

Ми завжди прагнемо допомогти своїм клієнтам здобути комфорт і бути впевненими в тому, що їх посмішка — неймовірна!

Ліцензії та сертифікати

Наші переваги

Унікально

Головний принцип в нашій роботі — повністю задовольнити бажання клієнта та при цьому зберегти індивідуальність його посмішки.

Цінно

Наша стоматологія – це місце, де Ви та Ваше здоров’я мають для нас пріоритетну цінність.

Сучасно

Ми використовуємо обладнання та матеріали преміум сегменту провідних світових виробників, а наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію.

Стильно

Естетика в кожному сантиметрі нашої стоматології та увага до найменших деталей, все це – для того, щоб Ваш прийом був надзвичайно комфортним та приємним.

Онлайн запис

Будь ласка, оберіть зручну дату та лікаря і ми найближчим часом зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.